Taky rádi svého chlupatého miláčka odměňujete pamlsky?
nechcete svého pejska ládovat mňamkami plnými chemie?
Chcete pro svého čtyřnohého kamaráda to nejlepší?

Miluji natěšený kukuč svého psa, když se z trouby line vůně jeho mňamek.
Přidejte se ke mně.

I já jsem stála před otázkou, jak dopřát našemu Aristíkovi mlsání zdravější než to ze supermarketu. Už jsem mu nechtěla dále kupovat pamlsky s barvivy, umělými konzervanty nebo přidaným cukrem.

Dneska už vím, jak JEDNODUŠE vyrobit, z pro psy vhodných surovin, kvalitní domácí dobroty.

Pamlsky v obchodě jsem nekoupila více než čtyři roky.
Chcete vědět, jak to můžete udělat i vy?

Jmenuji se Jana Kubiszová a jsem propagátorkou domácí výroby psích pamlsků. Spojila jsem svou lásku ke zvířatům a vášeň pro pečení.

Ještě před pár lety jsem odměňovala svého psa pamlskovými „prefabrikáty“ z obchodu. Jednoho dne mě ale Aristíkova první nadmíru pozitivní reakce na domácí mlsky natolik nadchla, že jsem se vrhla na domácí pečení pro psy.

Ušla jsem kus cesty, vyzkoušela hodně receptů. Úspěšně jsem absolvovala kurz Canine Nutrition and Health a ponořila se do vzdělávání v „psím oboru“.

Přišla jsem na to, že pamlsky můžete vyrábět opravdu jednoduše a zvládnete to i s minimem času a energie. A co je pro mě nejdůležitější, dávám tak naší psí lásce kvalitní domácí pamlsek bez zbytečné chemie.

Domácí pamlsky mají tu výhodu, že přesně víte a přímo ovlivňujete to, co svému psovi dáváte k snědku. Do domácího pamlsku lehce přidáte zdravé bylinky nebo super potraviny a ještě tím zvýšíte přínos mňamky pro zdraví vašeho pejska.

Ukážu vám, jak jednoduše můžete i vy doma vyrábět zdravější pamlsky pro svého chlupáče.

Na cestě ke zdravějšímu domácímu psímu mlsání vás bude doprovázet moje elektronická mini kuchařka

Keksíkovy mlsky pro psy.

V e-booku najdete:

Jak vypadá kuchařka uvnitř?

Opravdu si přeji, aby jste svým psím miláčkům vyráběli domácí dobroty už napořád. Chci vás v tom podpořit a motivovat.

Proto jakmile vytvořím nové aktualizované vydání této kuchařky, automaticky vám jej zašlu bezplatně do emailu.

Ale to ještě není všechno…

Jako DÁREK ode mě dostanete RECEPTOVNÍK ke kuchařce.

Receptovník má hodnotu 49,-Kč a je samostatně neprodejný.

Receptovník je ve formátu pdf a je určen pro výtisk. Každý recept z kuchařky je v něm na jedné straně A4, bez fotografií, s místem pro vlastní poznámky. Receptovník si můžete vytisknout jako celek nebo jen některé stránky s nejoblíbenějšími recepty.

A přidám vám ještě jeden DÁREK.

Navíc ke kuchařce dostanete všechny recepty z mého blogu www.psikeksik.cz v druhém RECEPTOVNÍKU s doživotní aktualizací.

Receptovník má hodnotu 99,-Kč a je samostatně neprodejný.

Tento receptovník je opět ve formátu pdf a je určen pro výtisk. Najdete v něm k dnešnímu dni dalších 20 receptů se stejným formátem a designem jako v receptovníku ke kuchařce. Každý recept z blogu je v něm na jedné straně A4, bez fotografií, s místem pro vlastní poznámky. Budete si tak moct všechny recepty PSÍHO KEKSÍKU (jak z kuchařky tak z blogu) vytisknout a uchovávat v jednom šanonu.

Vždy, když do receptovníku přidám nové recepty, zašlu vám jej automaticky do emailu.

Cena kuchařky ve formě e-booku je 129,- Kč.

Co na e-book Keksíkovy mlsky říká veterinářka Šárka?

Pamlsky, které jsou běžně dostupné v obchodech, bohužel svým složením silně pokulhávají za kvalitou, obsahují konzervanty a jiné umělé přísady, které nejenže nejsou přirozené, ale navíc mohou být příčinou řady zdravotních obtíží. Protože chci pečovat o zdraví zvířat bez zbytečné chemie a v souladu s přírodou, byla jsem na kuchařku Psího keksíku moc zvědavá. Jsem nadšená, že vše, co na začátku slibuje, se jí podařilo do puntíku splnit. Recepty jsou snadné na přípravu, složené z pár ingrediencí, které jsou základní, ale o to víc zdraví prospěšné. Zelenina, bylinky, obiloviny, luštěniny, maso... nic víc nepotřebujete, tak jednoduché to je. V této kuchařce najdete zajímavé inspirace, které si vaši psi zamilují, a vy budete mít skvělý pocit z toho, co děláte pro jejich zdraví.
MVDr. Šárka Wasylyszynová
www.veterinasrdcem.cz

Všechny domácí dobroty vyrobené podle kuchařky poctivě a se 100% nasazením kontroluje náš Aristík.

Ještě váháte? Možná vás teď napadají tyto otázky:

  • Budu mít čas na pečení? Jak náročné jsou recepty časově?

Recepty v kuchařce jsou opravdu jednoduché a časově nenáročné. Pamlsek podle nejrychlejšího receptu připravíte za 10 minut, ten nejdelší vám bude trvat 40 minut. Doba pečení je pak většinou 30 minut. Nejvíce času samozřejmě trvá příprava a upečení dortu, i tak budete mít dort hotov za 90 minut.  Ale za tu psí radost to rozhodně stojí :).

  • Recepty pro psy najdu zdarma na internetu, proč bych si měla koupit kuchařku?

Když jsem začínala s pečením pro Arista, hledala jsem vhodné recepty na pamlsky pro psy na internetu. Ale nebyla jsem spokojená především s množstvím mouky, které je v běžných receptech pro psy obsaženo. Takže jsem si prostě vymyslela recepty své, kde je buď mouka nahrazena jinou vhodnější surovinou nebo je mouky minimální množství. Tyto recepty pak najdete v kuchařce.
Kuchařka Keksíkovy mlsky obsahuje originální recepty. Důraz je v nich kladen na použití ingrediencí vhodných pro psy, které mají pozitivní vliv na jejich zdraví. Navíc dostanete v e-booku i pár dalších tipů třeba na jedlé dárky pro pejsky nebo užitečné informace o ingrediencích.

E-book obsahuje spoustu hodnotných informací. Stálo mě to hodně času a energie, abych pro vás vytvořila tento návod na výrobu domácích pamlsků. Pokud ale i tak zjistíte, že jsou pro vás informace z e-booku nevyužitelné,  napište mi a já vám cenu e-booku vrátím. Máte 14-ti denní možnost odstoupení od smlouvy bez udání důvodu a já vám bez otázek vrátím peníze.

E-book Keksíkovy mlsky je pro vás pokud:

Uvidíte, jak se váš pes může postavit na hlavu, jen aby dostal domácí dobrotu.

Jak probíhá proces objednání a doručení e-booku?

Po kliknutí na kterékoli zelené objednávkové tlačítko na této stránce se vám otevře stránka s objednávkovým formulářem. Ten prosím vyplňte. E-book stojí 129,- Kč, které lze uhradit převodem do 7 dnů od objednání nebo on-line platební kartou. Platební pokyny pro platbu převodem vám přijdou na váš email. Jakmile bude objednávka zaplacena, zašlu vám Keksíkovy mlsky pro psy ve formě pdf včetně bonusu do vaší emailové schránky.

Co o kuchařce říkají ti, kteří už ji mají doma?

Psí kuchařka mě uchvátila! Recepty vypadají velmi chutně, navíc jsou pouze z kvalitních surovin, které míváme běžně doma. A některé recepty se dají použít také pro lidi! Geniální. E-book doporučuji každému, kdo by svému psímu příteli rád přilepšil a nechce ho krmit hnusama z obchoďáku.
Eva Petružálková
www.evapetruzalkova.cz
Kuchařka je skvělá. Díky ní mám přehled, co náš pejsek mlsá . Vše co jsem podle kuchařky upekla, nejdřív ochutnám i já a našemu pejskovi moc vše chutná. Doporučuji všem, kterým záleží na tom, aby pejskovi chutnalo a bylo to zdravé.
Jana Nevrlá a Amálka
pejskařka
E-book ‘Keksíkovy mlsky pro psy' jsem doslova zhltla ještě v den, kdy mi dorazil. Úžasná inspirace! Jsme pejskaři a posledních devět let krmíme vařenou a syrovou stravou. Záleží nám na tom, co naše psí souputnice žere. Teď máme už třetí fenku velkého pasteveckého psa. Je to ještě půlroční tele ve vývinu (chováním i fyzicky…) a tak je téma stravy o to důležitější. E-book mě nadchl a vše co píše Jana v úvodu své kuchařky nejsou žádné plané sliby. Recepty jsou jednoduché a je potřeba jen pár čerstvých ingrediencí, které jsou většinou po ruce, nebo není problém je pořídit při dalším běžném nákupu. A nemusíte si na výrobu brát dovolenou 🙂 Vůbec není časově náročná a dá se krásně zvládnout při běžném vaření pro lidskou smečku 🙂 Vše je napsáno velmi přehledně a srozumitelně. Po prvních zkušenostech jsem si jistá, že výrobu těchto pamlsků zvládne každý. Také mě moc potěšily informace o prospěšnosti některých vybraných ingrediencí a další rady. A co na to vše chlupatý koncový uživatel? Máš ještě?!?!?! Žebrota jedna… :))) Velmi ráda e-book doporučuji, poněvadž Jana ví o čem píše a také ví, že v jednoduchosti je krása 🙂
Pavla Kormošová
pejskařka
Posílám vzkaz od Feebe, dort byl výborný. Fotky mluví za všechno. Budeme v pečení pokračovat!
Ivana Veřmiřovská a Feebe
pejskařka

Není na co čekat.
Začněte péct pro svého psího miláčka HNED TEĎ.

Klikněte na tlačítko „Chci si koupit kuchařku“ a pojďte se mnou jednoduše upéct svému psovi kvalitní domácí pamlsky.

Potřebujete se na něco zeptat? Napište mi na info@psikeksik.cz.