pečeme pro psy

pečeme pro psy

Chcete potěšit někoho, kdo miluje svého chlupáče?
Potřebujete na poslední chvíli dárek pro pejskaře?

Objednejte DÁRKOVÝ POUKAZ na kuchařku
Keksíkovy mlsky pro psy.

Co v kuchařce získáte?

Obdarovaný pejskař se naučí vyrobit si své domácí pamlsky ze zdravých ingrediencí vhodných pro psy a 100% bez chemie,
 a prostě přestane nakupovat pamlsky pro psy v obchodě :).

Jak vypadá kuchařka uvnitř?

Opravdu si přeji, aby lidé svým psím miláčkům vyráběli domácí dobroty už napořád.

Proto jakmile vytvořím nové aktualizované vydání této kuchařky, automaticky jej všem držitelům kuchařky zašlu bezplatně do emailu včetně všech aktualizovaných bonusů.

Cena dárkového poukazu je stejná jako cena kuchařky – 129,- Kč.

Jak to funguje?

Na této stránce koupíte dárkový poukaz. Při objednávce nezapomeňte prosím napsat od koho a pro koho poukaz je – tato jména budou uvedena na dárkovém poukazu. Poté co obdržím platbu, vytvořím poukaz se jmény a s unikátním kódem- tento poukaz Vám zašlu ve formátu obrázku png do 24hodin na email. Vy poukaz vytisknete, darujete a uděláte někomu velkou radost :).

Obdarovaný pak na webu zadá adresu: www.psikeksik.cz/objednavka-ebooku, tam vloží do pole „Slevový kupón“ svůj unikátní kód z dárkového poukazu a do emailu mu ihned přijde kuchařka včetně všech bonusů.

Tady má být objednávkový formulář ze Simpleshopu.

Kdo jsem?

Jmenuji se Jana Kubiszová a jsem propagátorkou domácí výroby psích pamlsků. Spojila jsem svou lásku ke zvířatům a vášeň pro pečení.

Ještě před pár lety jsem odměňovala svého psa pamlskovými „prefabrikáty“ z obchodu. Jednoho dne mě ale Aristíkova první nadmíru pozitivní reakce na domácí mlsky natolik nadchla, že jsem se vrhla na domácí pečení pro psy.

Ušla jsem kus cesty, vyzkoušela hodně receptů. Úspěšně jsem absolvovala kurz Canine Nutrition and Health a ponořila se do vzdělávání v „psím oboru“.

Přišla jsem na to, že pamlsky můžete vyrábět opravdu jednoduše a zvládnete to i s minimem času a energie. A co je pro mě nejdůležitější, dávám tak naší psí lásce kvalitní domácí pamlsek bez zbytečné chemie.

Pokud potřebujete s objednávkou pomoct nebo se na cokoli zeptat, neváhejte mě kontaktovat.

Napište mi na info@psikeksik.cz.