pečeme pro psy

pečeme pro psy

Narozeninový mini dortík pro psy

Narozeninovy minidortik pro psy

Náš pes Aristo měl v lednu narozeniny. Protože jsem byla nemocná, tak jsme trošku posunuli oslavy a narozeninovou dobrotu jsem mu upekla až o prvním únorovém víkendu. Našemu pejskovi je už osum let. Vůbec netuším, kdy se to stalo. Je to jako včera, když jsme si domů donesli naše dvanáctikilové šťěňátko. Byla to láska na první pohled. Okamžik, kdy mi můj muž řekl, že Aristíka miluje snad víc než mě, tak na ten taky nezapomenu :).

První den u nás doma 2011

I tentokrát jsem Aristíkovi udělala pamlsky ve formě „rychlovky“. Jde vlastně o muffínky, které můžete, ale nemusíte, nazdobit. Já jsem z těsta udělala celý plech muffínků, část pes spořádal s nadšením během dvou dnů, druhou část jsem zamrazila na později. V lednici vám v uzavřené krabičce vydrží pár dnů.

A pak už psí narozeninová oslava (teda žranice :)) může začít.

Narozeninová žranice 🙂 2019

Tak teď už zbývá jen vyzkoušet tenhle jednoduchý recept:

Jestli máte malého pejska a upéct plech s dvanácti muffínky by pro něj bylo zbytečně moc, můžete udělat klidně jen 1 muffínek. Potřebujete k tomu malou silikonovou formičku nebo nějakou malou zapékací mističku a jako míru z receptu si místo hrnečku dosaďte vrchovatou polévkovou lžíci. Jeden muffínek budete mít upečený trošku rychleji, takže si pohlídejte troubu, ať ten dortík pejskovi nespálíte :).

Mějte se krásně a pečte pro hafany!

Pac a pusu,

Jana a Aristo

 

p.s.: jestli se vám recept líbí, prosím lajkněte a sdílejte jej na FB, ať si ho může vyzkoušet co nejvíce pejskařů.

Jana Kubiszová

Jana Kubiszová

Spojila jsem svou lásku ke zvířatům, vášeň pro pečení a zábavu. Hledám cesty, jak vyrábět pamlsky s minimem mouky. Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace nejen do "psí" kuchyně, ale i do našeho společného života se psy. Jsem autorkou mini kuchařky Keksíkovy mlsky pro psy>>. Pomohu vám užít si chvíle tvoření v kuchyni ať i vaši mazlíčci můžou skákat štěstím :).Můj příběh najdete tady>>

Stáhněte si zdarma

Chcete upéct psovi dort, ale nechcete při tom strávit půl dne?
Stáhněte si foto návod na jednoduchý dort pro chlupáče.

Objevte originální české dárky pro pejskaře

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost obchůdku – chystáme pro vás nový :)

Sledujte nás

Nejnovější články

Přihlašte se k odběru článků.

O novinkách na blogu PSÍ KEKSÍK budete vědět jako první!