pečeme pro psy

pečeme pro psy

Banánové křupáky s masem

Recept na pamlsky do kapsy. Tvrdé a neušpiní.

Náš Aristík banány nerad. Tyhle pamlsky ale banánově moc nevoní. A hlavně, jsou docela tvrdé a taky křupavé – to Aristík rád, takže měly velký úspěch.

Nejste si jistí, jestli pes může banán? Nemějte strach. Může. Samozřejmě v rozumném množství (jako u všeho ovoce). Jestli vás zajímá více, můžete se inspirovat v podávání ovoce psům v článku Ovocné smoothie a pes?.

U tohoto pečení si trošku upatláme ruce:).  Ale stojí to za to. Recept je totiž opravdu jednoduchý.

Příprava před pečením vám zabere 10 minut. Z množství ingrediencí v receptu dostanete zhruba 40ks obdélníčků velikosti 2x3cm. Tak jdem na to:

Opravdu chutnalo :).

Pac a pusu,

 

 

p.s.. Líbil se vám recept? Tak prosím lajkněte a sdílejte, ať si může doma pochutnat na banánových křupácích co nejvíce pejsků…

Další recepty najdete také v mé kuchařce:

Jana Kubiszová

Jana Kubiszová

Spojila jsem svou lásku ke zvířatům, vášeň pro pečení a zábavu. Hledám cesty, jak vyrábět pamlsky s minimem mouky. Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace nejen do "psí" kuchyně, ale i do našeho společného života se psy. Jsem autorkou mini kuchařky Keksíkovy mlsky pro psy>>. Pomohu vám užít si chvíle tvoření v kuchyni ať i vaši mazlíčci můžou skákat štěstím :).Můj příběh najdete tady>>

Stáhněte si zdarma

Chcete upéct psovi dort, ale nechcete při tom strávit půl dne?
Stáhněte si foto návod na jednoduchý dort pro chlupáče.

Objevte originální české dárky pro pejskaře

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost obchůdku – chystáme pro vás nový :)

Sledujte nás

Nejnovější články

Přihlašte se k odběru článků.

O novinkách na blogu PSÍ KEKSÍK budete vědět jako první!