pečeme pro psy

pečeme pro psy

Masové rohlíčky – cukroví pro psy

Včera jsme pekli linecké pro dvounoháče.  Aristík na nás dělal za oknem psí oči a mě hned blesklo hlavou, že jsem mu ještě žádné cukroví neupekla.

Je fajn, mít doma cukroví vhodné pro pejsky. Vánoce jsou svátky, kdy se schází rodina, probíhají návštěvy a stoly se prohýbají pod dobrotami. S vlastním cukrovím vhodným pro psy, nemusíte být ti zlí a na otázky „můžu mu taky dát?“ už nemusíte odpovídat NE a vysvětlovat, co psi můžou a co ne.

Prostě se vytasíte s krabičkou dobrot pro pejsky a rodina i vy můžete ukojit svoji potřebu rozmazlovat chlupáče o vánocích. A všichni budou spokojení. Včetně pejska :).

Nebo můžete psí cukroví využít jako homemade dárek. Stačí koupit hezkou dózičku, obětovat chvilku času a voňavý dárek, který je navíc zdravější než „značkové“ kupované pamlsky, je na světě.

Koukněte na recept vhodného psího cukroví – jednoduchý, bezlepkový a bez vajíčka.

Aristík ochutnal jen jeden kousek – zbytek mu budeme dávkovat opravdu až o vánocích.

Jako vánoční cukroví můžete také použít třeba Kuřecí rýžáky nebo Masové cizrňáčky, které najdete v mini kuchařce Keksíkovy mlsky pro psy.

Přeji vám krásné Vánoce a šťastné chlupáče :).

Pac a pusu,

 

p.s.: líbil se vám recept? Tak prosím lajkněte a sdílejte, ať mají o vánocích inspiraci na psí cukroví i další pejskaři.

Jana Kubiszová

Jana Kubiszová

Spojila jsem svou lásku ke zvířatům, vášeň pro pečení a zábavu. Hledám cesty, jak vyrábět pamlsky s minimem mouky. Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace nejen do "psí" kuchyně, ale i do našeho společného života se psy. Jsem autorkou mini kuchařky Keksíkovy mlsky pro psy>>. Pomohu vám užít si chvíle tvoření v kuchyni ať i vaši mazlíčci můžou skákat štěstím :).Můj příběh najdete tady>>

Stáhněte si zdarma

Chcete upéct psovi dort, ale nechcete při tom strávit půl dne?
Stáhněte si foto návod na jednoduchý dort pro chlupáče.

Objevte originální české dárky pro pejskaře

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost obchůdku – chystáme pro vás nový :)

Sledujte nás

Nejnovější články

Přihlašte se k odběru článků.

O novinkách na blogu PSÍ KEKSÍK budete vědět jako první!