pečeme pro psy

pečeme pro psy

Smoothie degustace – recept, který vyhrál

Už nějakou dobu frčí smoothie. Z reklam na nás útočí různá smoothie udělátka, která nám smoothie vyrobí. Sebelepší přístroj ale nezaručí, aby to, co v něm vytvoříte, chutnalo. A co teprv psovi, který nemá rád novinky….

Usmyslela jsem si, že tuhle čerstvou dobrotu představím našemu Aristovi. Napoprvé to dopadlo 50/50 :).

Namotivována prvotním polovičním úspěchem jsem připravila psí ochutnávku různých smoothie. Nakoupila jsem ingredience – ovoce a zeleninu, které psi můžou a nastartovala mixér. Smoothie bylo v mističkách běhěm pár minut.
„Aristo, ke mně :).”

Náš psí degustátor měl okamžitě jasno.

[box background=#f5b23f color=#111111]Ochutnávané vzorky:
Mistička č.1: jahodovo-borůvkové kiwi mlsání se skořicí a jogurtem
Mistička č.2: cottage smoothie s okurkou, salátem a kelpou
Mistička č.3: kuřecí vývar s okurkou a salátem
Mistička č.4: melounovo-okurkové osvěžení s jogurtem[/box]

Jak to dopadlo?

Zlatou psí medaili Aristo udělil vzorku číslo 4
– melounovo – okurkovému osvěžení s jogurtem.

K ostatním smoothie jen přičichl, za to čtyřku, tu vypil v okamžiku. Nalila jsem mu znovu a na druhou dávku se vrhl snad ještě dychtivěji. Myslela jsem si, že hlavně smoothie s kuřecím vývarem, bude mít úspěch… Ale je vidět, že ještě o chutích našeho psíka všechno nevím. U mě vyhrála jednička – tu jsem za Arista s chutí vypila já.

Výherní 🙂 recept:

Vyrábět smoothie je kreativní. Různí psi – různé chutě. Musíte ale vědět, [popup id=676]které ingredience psi nesmí[/popup], aby jste jim svým výrobkem neublížili. Pokud má váš pejsek problémy s trávením nebo sklony k alergiím, raději konzultujte podávání novinek ve formě smoothie se svým veterinářem.

Až budete příště dělat smoothie pro lidskou část smečky, zkuste udělat taky psí variantu. Třeba objevíte zdravý pamlsek, který bude vašemu psovi chutnat.

Pac a pusu,

 

p.s.: Líbí se vám smoothie pro psy? Tak tenhle článek lajkněte a sdílejte, ať si i další pejsi užijí svoji soukromou smoothie degustaci :).

Jana Kubiszová

Jana Kubiszová

Spojila jsem svou lásku ke zvířatům, vášeň pro pečení a zábavu. Hledám cesty, jak vyrábět pamlsky s minimem mouky. Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace nejen do "psí" kuchyně, ale i do našeho společného života se psy. Jsem autorkou mini kuchařky Keksíkovy mlsky pro psy>>. Pomohu vám užít si chvíle tvoření v kuchyni ať i vaši mazlíčci můžou skákat štěstím :).Můj příběh najdete tady>>

Stáhněte si zdarma

Chcete upéct psovi dort, ale nechcete při tom strávit půl dne?
Stáhněte si foto návod na jednoduchý dort pro chlupáče.

Objevte originální české dárky pro pejskaře

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost obchůdku – chystáme pro vás nový :)

Sledujte nás

Nejnovější články

Přihlašte se k odběru článků.

O novinkách na blogu PSÍ KEKSÍK budete vědět jako první!