pečeme pro psy

pečeme pro psy

Bezlepkové sušenky ala psí piškoty

Těmito křupavými bezlepkovými sušenkami můžete hravě nahradit piškoty. Ráda vymýšlím recepty pro psy z ingrediencí, které mám doma a běžně používám v kuchyni. U nás doma nikdo netrpí alergií na lepek a nemám doma bezlepkovou mouku. Pro bezlepkový psí recept jsem proto využila instantní jáhlové vločky, ze kterých si často děláme kaši s ovocem na snídani.
A jáhlové vločky jsou bezlepkové 🙂.

[box background=#edaf45]Jáhlové vločky se vyrábí napařováním a lisováním oloupaných zrn prosa. Obsahují značné množství vápníku, draslíku, hořčíku, fosforu, zinku, mědi a vitamínů skupiny B. Jsou lehce stravitelné a zásadité, vhodné pro psy s citlivým zažíváním.[/box]

Hurá na recept:

Tenhle recept jsem měnila, ladila a zkoušela 4x, než jsem byla spokojená s výsledkem. Koukněte na můj první neúspěšný pokus tady :).

Přímo z jáhel ráda vyrábím špenátové mufínky, na kterých si pochutná náš pes i my :). Recept najdete v e-kuchařce Keksíkovy mlsky pro psy.

Veselé psí mlsání,

pac a pusu,

 

p.s.: líbil se vám recept? Tak ho prosím lajkněte nebo sdílejte, ať se dostane k dalším pejskařům.

Jana Kubiszová

Jana Kubiszová

Spojila jsem svou lásku ke zvířatům, vášeň pro pečení a zábavu. Hledám cesty, jak vyrábět pamlsky s minimem mouky. Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace nejen do "psí" kuchyně, ale i do našeho společného života se psy. Jsem autorkou mini kuchařky Keksíkovy mlsky pro psy>>. Pomohu vám užít si chvíle tvoření v kuchyni ať i vaši mazlíčci můžou skákat štěstím :).Můj příběh najdete tady>>

Stáhněte si zdarma

Chcete upéct psovi dort, ale nechcete při tom strávit půl dne?
Stáhněte si foto návod na jednoduchý dort pro chlupáče.

Objevte originální české dárky pro pejskaře

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost obchůdku – chystáme pro vás nový :)

Sledujte nás

Nejnovější články

Přihlašte se k odběru článků.

O novinkách na blogu PSÍ KEKSÍK budete vědět jako první!