pečeme pro psy

pečeme pro psy

ŘELEMA – bonbónky pro psy

Co je to ta ŘELEMA? Ne, není to nový druh zeleniny :). Nehledejte za tím vědu. Prostě mi hlava vypověděla službu a najít název pro tyhle kuličky bylo nějak těžší než obvykle. A tohle ze mě vypadlo :).

ŘELEMA = tři hlavní ingredience kuliček – řepa, len, maso.

Samozřejmě jsem do kuliček nedávala rostliny lnu, ale lněná semínka. Co jsem se o nich dověděla na www.petmd.com? Lněná semínka jsou zdrojem vlákniny a bílkovin. Mají pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a můžou pomoci pejskům zmírnit příznaky artritidy, snížit krevní tlak, zlepšit funkci ledvin a udržovat zdravou kůži a srst.

Jako vždy v mých receptech, najdete i v tomto jen základní suroviny a jednoduchý postup.

Proč jsem do kuliček přidala zázvor? Protože je zdravý – nejen pro nás. O přínosech zázvoru pro psy můžete najít informace třeba u receptu Mrkvové psí mlsky se zázvorem.

Aristík se blíží ke své bonbonkové kořisti :).

Jestli máte přebytky červené řepy a milujete ji stejně jako já a Aristík, tak se můžete nechat inspirovat k dalšímu kuchtění z ní v těchto receptech: Srdíčkové koláčky pro naše psí miláčky, Řepoví křupaví Rudoši, Hravý masový dort s pohankou nebo také v ebooku zdarma Trojbarevný psí dort.

Pac a pusu,

p.s.: Jestli se vám recept líbí, prosím lajkněte a sdílejte ho, ať co nejvíce pejsků zjistí, jak chutná ŘELEMA :).

Jana Kubiszová

Jana Kubiszová

Spojila jsem svou lásku ke zvířatům, vášeň pro pečení a zábavu. Hledám cesty, jak vyrábět pamlsky s minimem mouky. Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace nejen do "psí" kuchyně, ale i do našeho společného života se psy. Jsem autorkou mini kuchařky Keksíkovy mlsky pro psy>>. Pomohu vám užít si chvíle tvoření v kuchyni ať i vaši mazlíčci můžou skákat štěstím :).Můj příběh najdete tady>>

Stáhněte si zdarma

Chcete upéct psovi dort, ale nechcete při tom strávit půl dne?
Stáhněte si foto návod na jednoduchý dort pro chlupáče.

Objevte originální české dárky pro pejskaře

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost obchůdku – chystáme pro vás nový :)

Sledujte nás

Nejnovější články

Přihlašte se k odběru článků.

O novinkách na blogu PSÍ KEKSÍK budete vědět jako první!