pečeme pro psy

pečeme pro psy

Řepoví křupaví RUDOŠI

Ta úžasně červená barva… Aristo podle vůně ví, že je dělám, takže mám za oknem psí oči a těm já neodolám. Rudoši jdou splnit svůj účel. Udělat našemu psovi radost :).

Hlavní ingrediencí Rudochů je červená řepa.  Tahle úžasná zelenina by neměla chybět ani v našem ani v psím jídelníčku. Lze ji docela jednoduše vypěstovat na zahradě a v obchodě patří k nejlevnějším zeleninám.

Rudochy nejraději dělám ve formě dlouhých úzkých placek, ze kterých pak odlamuju kousky velikosti dle potřeby. A někdy dám Aristovi Rudocha celého. Ať se poměje :).

Recept na Rudochy:

Užijte si Rudochy :).  Malý tip: pokud nejsou vaši psi na chuť červené řepy zvyklí, nabídněte jim pro začátek malý kousek namočený třeba do bílého jogurtu.

Z řepy a masa můžete také udělat jednoduchý, bezlepkový psí dort. Recept najdete v mé kuchařce Keksíkovy mlsky pro psy.

Pac a pusu,

p.s.: Další recept z řepy včetně příznivých účinků na psí život najdete v článku Srdíčkové koláčky pro naše psí miláčky, ŘELEMA bonbónky, Psí láska v želé. Řepu jsem použila také pro přípravu Trojbarevného psího dortu.

Líbí se vám Rudoši? Nenechávejte si je pro sebe. Prosím lajkněte a sdílejte článek, ať je může vyzkoušet i někdo další… Rozdávejte se mnou psí radost :).

Jana Kubiszová

Jana Kubiszová

Spojila jsem svou lásku ke zvířatům, vášeň pro pečení a zábavu. Hledám cesty, jak vyrábět pamlsky s minimem mouky. Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace nejen do "psí" kuchyně, ale i do našeho společného života se psy. Jsem autorkou mini kuchařky Keksíkovy mlsky pro psy>>. Pomohu vám užít si chvíle tvoření v kuchyni ať i vaši mazlíčci můžou skákat štěstím :).Můj příběh najdete tady>>

Stáhněte si zdarma

Chcete upéct psovi dort, ale nechcete při tom strávit půl dne?
Stáhněte si foto návod na jednoduchý dort pro chlupáče.

Objevte originální české dárky pro pejskaře

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost obchůdku – chystáme pro vás nový :)

Sledujte nás

Nejnovější články

Přihlašte se k odběru článků.

O novinkách na blogu PSÍ KEKSÍK budete vědět jako první!